Szlabany Nice

  • Szlaban Nice X-Bar

    Szlaban Nice X-Bar

  • Szlaban Nice S-Bar

    Szlaban Nice S-Bar

  • Szlaban Nice M-Bar

    Szlaban Nice M-Bar

Szlabany parkingowe Nice

 

Wyjątkowo mocny szlaban elektromechaniczny Nice przeznaczony do pracy intensywnej o długości ramienia od 3m do 9 m. Idealnie nadaje się do obiektów publicznych, wspólnot mieszkaniowych czy przedsiębiorstw. Szlaban posiada ramię składane z 3 elementów o długości 1 m każdy. Szybką i pewną pracę szlabanu zapewnia motoreduktor elektromechaniczny składający się z silnika zasilanego napięciem 24V.

System Solemyo, który wykorzystuje zasilanie słoneczne. Akumulatory mogą być umieszczone w obudowie szlabanu.

System Nice Opera, który dzięki zastosowaniu programatora wielofunkcyjnego O-View umożliwia programowanie, sterowanie i zarządzanie automatyką, również na odległość.

Szlaban elektromechaniczny X-BAR do obiektów prywatnych, handlowych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 4 metrów przeznaczony do pracy średnio intensywnej. Solidna, stalowa konstrukcja oraz nowe wytrzymałe sprężyny gwarantują nawet milion cykli pracy. Ramiona  w eliptycznym kształcie, dzięki czemu są one odporne na silny wiatr.

 

Szlaban elektromechaniczny Nice S-BAR do obiektów prywatnych, parkingów publicznych i zastosowań przemysłowych o długości ramienia do 4 metrów przeznaczony do pracy intensywnej. Solidna, metalowa konstrukcja oraz nowe spiralne sprężyny gwarantują nawet milion cykli pracy. Ramiona zostały zaprojektowane w eliptycznym kształcie malowane na biało, są one odporne na silny wiatr.

 

Szlaban elektromechaniczny Nice M5BAR - ramie do 5m, M7BAR - ramie do 7m do obiektów prywatnych, obiektów handlowych i zakładów przemysłowych o długości ramienia do 5 metrów przeznaczony do pracy bardzo intensywnej. Solidna metalowa konstrukcja oraz nowe, naciągowe sprężyny gwarantują nawet 2 miliony cykli pracy. Ramiona tubowe w eliptycznym kształcie malowane na biało z elementami odblaskowymi, możliwość zamontowania oświetlenia ostrzegawczego Led.

 

Szlaban elektromechaniczny Nice L-BAR dla baz transportowych, lotnisk i dużych zakładów przemysłowych o długości ramienia do 9 metrów przeznaczony do pracy bardzo intensywnej. Solidna nowoczesna konstrukcja wytrzymałe naciągowe sprężyny gwarantują nawet 1 milion cykli pracy. Ramiona o podwyższonej wytrzymałości z elementami odblaskowymi możliwość instalacji dodatkowego oświetlenia Led.

 

Nowa rodzina szlabanów Nice umożliwia kontrolę dostępu na parkingach, uczelniach, wspólnotach mieszkaniowych, urzędach publicznych czy obiektach przemysłowych. Przeznaczone są do intensywnej lub bardzo intensywnej pracy – w standardowych warunkach gwarantują nawet 1 milion cykli! Dzięki zastosowaniu modułowej wersji ramion możliwe jest dowolne dopasowanie oferty do własnych potrzeb oraz wymagań. Każdy znajdzie odpowiedni model, który spełni jego oczekiwania – dostępnych jest 5 modeli w 3 wersjach oraz 7 ramion modułowych od 3 do 9 m.

Oferujemy profesjonalny montaż szlabanów Nice oraz 24 miesięczną gwarancję, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy okresowe

Serwis Nice tel. 600 601 380

Montaż szlabanów Nice Warszawa

Script logo