Systemy parkingowe

Specjalistyczne doradztwo parkingowe

 

Zakres doradztwa związanego z parkowaniem trudno jest zdefiniować, zanim pozna się poszczególne lokalizacje i nieruchomości, stojące za nimi projekty oraz pomysły, czy też potrzeby konkretnego Klienta. Oferujemy Państwu szeroki zakres doradztwa, jednak każdorazowo poprzedzony szczegółowymi dwustronnymi konsultacjami, po to, aby poznać Państwa potrzeby w zakresie parkowania i celnie na nie odpowiedzieć.

 

Systemy parkingowe

 

Kluczowym elementem naszej oferty są profesjonalne systemy parkingowe umożliwiające stworzenie parkingu bezobsługowego. Urządzenia do automatyzacji parkingów dostarczamy od 2007 roku. W ciągu wielu lat funkcjonowania od 1990r , firma Anpark zdobyła liczącą się w branży pozycję

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne systemy parkingowe złożone z najwyższej jakości szlabanów parkingowych, kas automatycznych, terminali wjazdowych/wyjazdowych, bileterek oraz innych urządzeń parkingowych. W chwili obecnej nowoczesne systemy parkingowe zainstalowane przez naszą firmę ułatwiają korzystanie z parkingów na terenie wielu miast w Polsce.

Oferujemy profesjonalną obsługę oraz montaż i uruchomienie automatycznych systemów parkingowych.

 • Bileterka parkingowa Nice

  Systemy parkingowe Nice

  Terminal wjazdowy systemu parkingowego NicePark – wydaje bilet z unikalnym numerem, datą i czasem wjazdu każdemu kierowcy oraz otwiera szlaban wjazdowy. Informacja o każdym wydanym bilecie (wjazd kierowcy) zapisuje się w systemie komputerowym.

  Piezoelektryczne, podświetlane przyciski są odporne na zużycie i akty wandalizmu i solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm, lakierowana proszkowo.

  Menu w języku polskim i angielskim.

  Oferujemy profesjonalną obsługę oraz montaż i uruchomienie automatycznych systemów parkingowych Nice

 • Automatyczna bileterka Faac

  Systemy parkingowe Faac

  Systemy parkingowe Faac Park Plus


  Profesjonalne i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające zarządzać płatnymi parkingami. Bardzo wysoka szczelność zabezpiecza przychody właściciela a duża szybkość wydawania i odczytu biletu daje gwarancję obsługi parkingów o dużym natężeniu ruchu.
  Elastyczne i przyjazne oprogramowanie pozwala dowolnie kształtować opłaty a rozbudowane raporty w pełni kontrolować pracę systemu i prowadzić nadzór nad pracownikami parkingu.

  Funkcjonalność
  Idealne rozwiązanie umożliwiające profesjonalne, a przy tym ekonomicznie i opłacalne zarządzenie małymi parkingami. System jest łatwy w instalacji i użytkowaniu, do przygotowania systemu do pracy wymagane jest jedynie kilka nieskomplikowanych czynności, natomiast po uruchomieniu zapewnia on wysoką wydajność i sprawność działania. Zaprojektowany z myślą o niskich kosztach eksploatacji. Oparty na prostych, lecz zaawansowanych rozwiązaniach mechanicznych oraz wbudowanych niezawodnych układach elektronicznych.

  Zastosowanie
  System parkingowy PARK PLUS może pracować w podwójnym trybie. Użytkownicy zatrzymujący się jednorazowo otrzymują bilety z kodami paskowymi: to technologia, w której firma FAAC zdobyła ogromne doświadczenie. Abonenci otrzymują karty zbliżeniowe, zapewniające największą wygodę użytkowania oraz szybkość dostępu.

  Specyfikacja kasy manualnej
  Kasa manualna pozwala operatorowi odczytać kod kreskowy biletów, automatycznie naliczyć opłaty za parking zgodnie z wcześniej zaprogramowanym cennikiem, zarządzać kartami zbliżeniowymi oraz prowadzić ich sprzedaż. Główne elementy kasy to komputer PC oraz oprogramowanie zarządzające całym systemem Operator przyjmuje należność, ewentualnie wydaje reszty a po akceptacji, bilet ważny jest na wyjeździe przez określony czas. Urządzenia komunikują się ze sobą za pomocą przemysłowego standardu RS 458 oraz rejestrują wszystkie zdarzenia. Administrator systemu ma łatwy dostęp do historii wszystkich zdarzeń. Raporty kasowe, przejazdy, naruszenia, ręczne otwarcie szlabanów, statystyki konkretnych kart zbliżeniowych itd. są dostępne w postaci raportów.

  Bardzo dużo funkcji pozwala  na spełnienie wszystkich oczekiwań.

   

  Doradzimy, zamontujemy, pomożemy, dobierzemy produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z naszą ofertą i zgłoś się do nas.

  Oferujemy profesjonalną obsługę oraz montaż i uruchomienie automatycznych systemów parkingowych Faac

 • System parkingowy automatyczny

  Systemy parkingowe Bft

  System parkingowy Bft

  System parkingowy Espas 20 jest dedykowany dla małych i średnich parkingów. System w standardowej konfiguracji obsługuje zarówno Klientów przygodnych za pomocą biletu kartonikowego z kodem kreskowym (w opcji bilet z rolki) oraz dla Klientów stałych za pomocą kart zbliżeniowych.

  1 x kasa automatyczna akceptująca monety w czterech nominałach (0,5; 1; 2; 5 PLN) oraz wszystkie banknoty. Na życzenie 6 nominałów monet. Kasa wydaje reszty w wszystkich nominałach monet i jednym nominale banknotów. Zapas monet to 6 x 50 plus 2 x 500 oraz mak. 30 banknotów. Wszystkie pojemniki uzupełniają się samoczynnie podczas kolejnych płatności. Dodatkowy pojemnik na utarg. Raporty przychodów, doładowań i odbioru gotówki, otwarć drzwi, restartów kasy itp. Stand Alone

  System umożliwia szybką i intuicyjną obsługę oraz pozwala zautomatyzować rozliczenie lub sprzedaż biletów, Zapewnia bazowy raport przychodów w rozbiciu na różne rodzaje biletów. System pozwala zaprogramować liniową stawkę opłat oraz bezpłatny czas na wjeździe na parking oraz wolny czas po opłaceniu biletu. System może współdziałać z kasą automatyczną. Tu także mamy bazowy raport wszystkich przychodów oraz raporty dot. uzupełnienia lub odebrania gotówki z kasy. Podwójne pętle indukcyjne na każdym kierunku przejazdu zabezpieczają szczelność parkingu.

Script logo