Systemy parkingowe Faac

  • Automatyczna bileterka Faac

    Automatyczna bileterka Faac

  • Automatyczna kasa Faac

    Automatyczna kasa Faac

Systemy parkingowe Faac Park Plus


Profesjonalne i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające zarządzać płatnymi parkingami. Bardzo wysoka szczelność zabezpiecza przychody właściciela a duża szybkość wydawania i odczytu biletu daje gwarancję obsługi parkingów o dużym natężeniu ruchu.
Elastyczne i przyjazne oprogramowanie pozwala dowolnie kształtować opłaty a rozbudowane raporty w pełni kontrolować pracę systemu i prowadzić nadzór nad pracownikami parkingu.

Funkcjonalność
Idealne rozwiązanie umożliwiające profesjonalne, a przy tym ekonomicznie i opłacalne zarządzenie małymi parkingami. System jest łatwy w instalacji i użytkowaniu, do przygotowania systemu do pracy wymagane jest jedynie kilka nieskomplikowanych czynności, natomiast po uruchomieniu zapewnia on wysoką wydajność i sprawność działania. Zaprojektowany z myślą o niskich kosztach eksploatacji. Oparty na prostych, lecz zaawansowanych rozwiązaniach mechanicznych oraz wbudowanych niezawodnych układach elektronicznych.

Zastosowanie
System parkingowy PARK PLUS może pracować w podwójnym trybie. Użytkownicy zatrzymujący się jednorazowo otrzymują bilety z kodami paskowymi: to technologia, w której firma FAAC zdobyła ogromne doświadczenie. Abonenci otrzymują karty zbliżeniowe, zapewniające największą wygodę użytkowania oraz szybkość dostępu.

Specyfikacja kasy manualnej
Kasa manualna pozwala operatorowi odczytać kod kreskowy biletów, automatycznie naliczyć opłaty za parking zgodnie z wcześniej zaprogramowanym cennikiem, zarządzać kartami zbliżeniowymi oraz prowadzić ich sprzedaż. Główne elementy kasy to komputer PC oraz oprogramowanie zarządzające całym systemem Operator przyjmuje należność, ewentualnie wydaje reszty a po akceptacji, bilet ważny jest na wyjeździe przez określony czas. Urządzenia komunikują się ze sobą za pomocą przemysłowego standardu RS 458 oraz rejestrują wszystkie zdarzenia. Administrator systemu ma łatwy dostęp do historii wszystkich zdarzeń. Raporty kasowe, przejazdy, naruszenia, ręczne otwarcie szlabanów, statystyki konkretnych kart zbliżeniowych itd. są dostępne w postaci raportów.

Bardzo dużo funkcji pozwala  na spełnienie wszystkich oczekiwań.

 

Doradzimy, zamontujemy, pomożemy, dobierzemy produkt odpowiedni do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z naszą ofertą i zgłoś się do nas.

Oferujemy profesjonalną obsługę oraz montaż i uruchomienie automatycznych systemów parkingowych Faac

Script logo