Systemy parkingowe Nice

  • Bileterka parkingowa Nice

    Bileterka parkingowa Nice

  • Kasa Nice Park

    Kasa Nice Park

  • Schemat systemu parkingowego Nice Park

    Schemat systemu parkingowego Nice Park

Terminal wjazdowy systemu parkingowego NicePark – wydaje bilet z unikalnym numerem, datą i czasem wjazdu każdemu kierowcy oraz otwiera szlaban wjazdowy. Informacja o każdym wydanym bilecie (wjazd kierowcy) zapisuje się w systemie komputerowym.

Piezoelektryczne, podświetlane przyciski są odporne na zużycie i akty wandalizmu i solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm, lakierowana proszkowo.

Menu w języku polskim i angielskim.

 

Obsługa kart zbliżeniowych pozwala na wygodne korzystanie z parkingu klientom, którzy wykupili abonament. Karty zbliżeniowe i rewers biletu mogą być personalizowane poprzez dowolny nadruk.

 

Pakiet zgodności zawiera dedykowany detektor pętli indukcyjnych oraz elementy montażowe, umożliwiające wykorzystanie w systemie parkingowym Nicepark szlabanu serii Signo.

Aktywacja terminala następuje dopiero po najechaniu pojazdu na pętlę indukcyjną. Terminal wykorzystuje bowiem kontroler pętli indukcyjnych wbudowany w centralę szlabanu MBAR co minimalizuje całkowity koszt systemu.

 

Szlabany Bar przeznaczone są do intensywnej lub bardzo intensywnej pracy w systemie Nice Park – w standardowych warunkach gwarantują nawet milion cykli! Dzięki zastosowaniu modułowej wersji ramion możliwe jest dowolne dopasowanie oferty do własnych potrzeb oraz wymagań. Każdy znajdzie odpowiedni model, który spełni jego oczekiwania – dostępnych jest 5 modeli w 3 wersjach oraz 7 ramion modułowych  do 9 m.

Oferujemy profesjonalną obsługę oraz montaż i uruchomienie automatycznych systemów parkingowych Nice

Script logo